На Макарівщині стартувала жнивна кампанія – ВАСИЛЬКІВ СЬОГОДНІ

На Макарівщині стартувала жнивна кампанія

Цьогоріч початок жнивної кампанії на Макарівщині припав на одне з найулюбленіших стародавніх свят українського обрядового календаря – свята Івана Купала.

Повідомляє сайт МАКАРІВ СЬОГОДНІ з посиланням на Київську ОДА.

Працівники ТОВ “Агрохолдинг – МС” на нових сучасних комбайнах Challenger розпочали збір врожаю, на орендованих підприємством землях.

До заходу долучилися перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації Ірина Багінська, голова Макарівської районної ради Олександр Гулак, заступник голови Макарівської райдержадміністрації Іван Рознай, начальник відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації Олександр Нечай та голови Андріївської, Бишівської, Липівської, Лишнянської, Мотижинської, Забуянської, Королівської, Червонослобідської, Гружчанської, Козичанської, Ситняківської, Фасівської та Юрівської сільських рад.

Як зазначив генеральний директор ТОВ “Агрохолдинг – МС” Юрій Карасик, дана кампанія стартує в районі вже всьоме. Спочатку робота велась в складних умовах, адже потрібно було привести земельні ділянки до ладу, завести зерно, попрацювати над врожайністю. Проте на сьогодні є видимий результат і допомога сільському населенню.

Керівники району та сільські голови подякували Юрію Карасику за сплачені податки, робочі місця та підтримку населених пунктів, зокрема соціальної сфери, зазначених сільських рад.

З музичним вітанням перед гостями та комбайнерами виступав народний аматорський колектив “Любисток” Бишівського Будинку культури під керівництвом В.Ступак.

Джерело:  МАКАРІВ СЬОГОДНІ.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:
Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера
Полтавські пацани рвуть мережу
Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым
Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции
Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми
Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

КОМЕНТУВАТИ


*