У м.Тараща відкрито Центр обслуговування споживачів ПрАТ «Київобленерго» – ВАСИЛЬКІВ СЬОГОДНІ

У м.Тараща відкрито Центр обслуговування споживачів ПрАТ «Київобленерго»

Центр обслуговування споживачів ПрАТ «Київобленерго» відсьогодні розпочав свою роботу. Відтепер споживачі ПрАТ «Київобленерго» м.Таращі та Таращанського району зможуть в приміщенні по вул. Шевченка, 37 якісно та швидко консультуватися з будь-яких питань щодо електропостачання.

Повідомляє сайт ТАРАЩА СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

На урочистому відкритті Центру були присутні в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Ірина Андрусенко,  начальник Таращанського РП ПрАТ „Київобленерго” Юрій Кругляк,  заступник начальника Таращанського РП ПрАТ „Київобленерго” Юрій Маєвський.

В.о. першого заступника голови райдержадміністрації Ірина Андрусенко привітала всіх з успішним стартом нового проекту у сфері надання послуг та зауважила, що функціонування Центру сприятиме зручному та якісному вирішенню проблемних питань клієнтів.

У приміщенні Центру передбачені всі умови для комфортного перебування відвідувачів, окрім того, спектр сервісів Центру і надалі поповнюватиметься новими та зручними послугами для споживачів, аби стати тим місцем, де кожен споживач отримає відповіді на всі запитання.

Графік роботи Центру обслуговування споживачів ПрАТ «Київобленерго»: 
понеділок – з 8-00 до 17-00 год.;
вівторок – з 8-00 до 17-00 год.;
середа – з 8-00 до 17-00 год.;
четвер – з 8-00 до 17-00 год.;
п’ятниця – з 8-00 до 15-45 год.;
обідня перерва – 12-00 до 12-45.
субота, неділя: вихідні дні.

Адреса центру: м. Тараща, вул. Шевченка37.

КОМЕНТУВАТИ


*